FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

Runoavian Anadolu uçuş simülatör merkezi Ankara merkezli olarak tüm Anadoluya hizmet sunmak gayesiyle Runobit Havacılık şirketinin alt markası olarak kurulmuştur.

Genel amacımız; Hali hazırda pilot olarak görev yapan arkadaşlarımızın periyodik uçuşları öncesi bilgilerini güncellemek, pilotaj eğitiminde olan pilot adaylarına teorik ve pratik çalışma imkanı sunmakla beraber uzman öğretmen pilotlarımız eşliğinde havayollarına uyum süreçlerini kolaylaştırmak, mevcut bilgilerini daha yukarı taşırken öz güven kazandırmaktır. Bununla beraber 7 den 70’e tüm havacılık sevdalılarına da gerçek bir uçak kokpitinde olan senaryoları yaşatmak, sevdikleriyle güzel ve farklı bir gün geçirmelerine yardımcı olmak maksadıyla hizmetlerimize devam etmektir.

Airbus marka A320 model olarak tasarlanan sabit sistem uçuş simülatörümüz, 220 derece perde ve yazılımlarıyla üst düzey gerçekliğe ulaşmaktadır. Havacılığa olan gönül bağımızla daha sonra ki yıllarda pilotaj eğitimleri için tek motorlu Cessna 172, havayolları içinse geniş gövde Boeing 737 ve 777  tiplerinde ki uçuş simülatörlerimiz ile çok daha büyük bir alanda hizmetlerimizi artan kaliteyle devam ettirmek ana hedefimizdir.

Tüm projelerimiz, daha ulaşılabilir bir havacılık eğitim hizmeti sunmak ve sektörün her anlamda gelişmesine katma değer sağlamak, pilotaj eğitimi ile havayolları arasında bir köprü vazifesi yaparken milletimize ve gençlerimize bu alanda yeni yollar açmak için devam edecektir.

TOP